Czapka damska H-8

Nowy produkt

Czapka damska H-8 to model elegancki, a zarazem modny. Zachwyci on każdą kobietę, która na pierwszym miejscu stawia jakość.

Więcej szczegółów

Ocena Ocena:

0 1 2 3 4
0/5 - recenzji: 0

Zobacz oceny
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Oceń Zobacz oceny Zobacz oceny

40,00 zł

Opis

Nazwa produktu CZAPKA DAMSKA H-8
Kolekcja ZIMA
Materiał PODSZEWKA POLAROWA 100 % POLIESTER, POMPON Z EKOLOGICZNEGO LISA
Rozmiar UNIWERSALNY
Skład 100% Akryl

Więcej informacji

Czapka damska H-8 to model elegancki, a zarazem modny. Zachwyci on każdą kobietę, która na pierwszym miejscu stawia jakość. Wzrok przyciąga w szczególności duży, puszysty pompon, który został wykonany z sztucznego lisa. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że jest to model solidny, który posłuży znacznie dłużej niż jeden sezon. Nie trzeba obawiać się, że czapka utraci swoją oryginalną formę. Nawet po praniu wygląda zupełnie, jak w dniu zakupu. Trzeba dodać, że proponowane nakrycie głowy zostało wykonane z mistrzowską precyzją.

Stylową czapkę można zestawić z rozmaitymi elementami garderoby. Została ona wykonana z akrylu, jednak wewnątrz znajduje się polarowe ocieplenie (poliester). Zastosowane materiały są przyjemne w dotyku, a także niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, czy też rozciąganie. Opisywana czapka dostępne jest w różnych kolorach m.in. białym, czarnym, beżowym, granatowym, czerwonym. Jest ona dostępna w okazyjnie niskiej cenie.

Oceny Oceny (0)

Na podstawie 0 recenzji - 0 1 2 3 4 0/5